Antalya En İyi Sürücü Kursu

Antalya Konyaaltı’nda 12 yıllık tecrübesi, deneyimli ve alanında uzman personelleri ile birlikte 2007 yılından bugüne binlerce kursiyerine sürücü belgesi kazandırmış, sürücü kursu sektöründe bilinen ve tanınan, isim olarak marka yapmış Konyaaltı’nın En İyi Sürücü Kursu olarak kaliteli hizmeti, mezun kursiyerlerimize verdiğimiz gibi yeni kursiyerlerimize de aynı kalitede hizmet vermeye gurur ve sevinç ile devam ediyoruz.

Kursumuz en iyi şekilde hizmet verebilmek için modern eğitim araç gereçleri ile sınıfları donatmış, sürücü belgesi alacakların hizmetine sunmuştur. Antalya Konyaaltı’nın En İyi Sürücü Kursu olarak hedefimiz uzun vadede istikrarı yakalamaktı. Biz insanları sevmekle, onlar gibi düşünmekle o istikrarı yakaladık. Bizi diğer kurslardan ayıran en büyük farklılığımız bu.

Deneyimli uzman kadrosuyla faaliyet gösteren kursumuzda B  sınıfı otomatik, manuel vites seçeneği ile (otomobil),A-A1-A2 (motosiklet) ve D(otobüs) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir.

Antalya En İyi Sürücü Kursu olarak tamamıyla profesyonel sürücüler yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamaktadır.%100 müşteri memnuniyetini prensip edinen Konyaaltı’ndaki En İyi Sürücü Kursumuz, klasik kurs ortamından uzak, güler yüzlü ve içten yaklaşımıyla güzel bir eğitim ortamı sunmaktadır.

Bir yorum yaz.